6 Feb 2009

Salza aneb proc bychom se netopili

Dost bylo Vltavy (tedy nic proti ní!), je na čase si sjet něco trošku divočejšího. A proto vyrážíme na rakouskou řeku Salza. Víkendová akce pro zdatnější vodáky i začátečníky (se zdatnějším zadákem). Pro CEMSáky i partnery/ky.

Co

Kdo nemá vlastní, vybavení si půjčí (viz dále), v pátek odpoledne se vlastními auty přesuneme k Salze. Na nafukovacích Pálavách sjedeme řeku v sobotu a v neděli. V sobotu spíše lehčí část, v neděli tu trošku náročnější (a zábavnější!). A v neděli v pozdějším večeru zpátky do Prahy.Ubytování bude pod stany v campu ve Wildalpenu (musíte se dohodnout, s kým budete stan sdílet a samozřejmě si stan také opatřit).

Cena


V tabulce je cena za výstroj. Vychází z toho, že si věci půjčíte v pátek po 15:00. Liší se podle toho, jestli ji vrátíte v pondělí do 11:00 nebo později. Vratná záloha je uvedena pro případ, že si půjčujete i loď. Pokud byste si ji nepůjčovali, jsou zálohy jiné (blíže viz stránky Boatparku).Cena za kemp je 6,10 EUR noc, tj. 12,20 EUR (auto příp. 2,5 EUR /noc). Summa summarum bez dopravy to vychází na cca 1250 – 1390 Kč / os. K tomu je potřebné připočítat náklady na dopravu (záleží na počtu lidí v autě) a taky nesmíte zapomenout na pojištění.

Harmonogram / další postup
  • Do 28. února mi pošlete mailem (vojtech.oplestil@gmail.com) předběžnou registraci (určitě pojedu, pojedu, pokud budu mít čas).
  • Až budu mít seznam předběžně registrovaných, rozešlu ho, abyste si případně mohli domluvit posádky na dopravu a osádky stanů, případně též osádky lodí.
  • Do 24. dubna zaplaťte zálohu 900,- Kč na účet CEMS Alumni Clubu (1201001258/5500, Reiffeisenbank), do zprávy pro příjemce uveďte svoje příjmení.
  • Pro ty, kteří zaplatili zálohu, zařídím rezervaci věcí k zápůjčce.
  • 22. května – posádky vozů si v Boatparku vyzvednou zapůjčené věci, doplatí zálohy a vyrazí na cestu (odpoledne nebo večer, v závislosti na domluvě jednotlivých osádek vozidel).
  • Návrat do Prahy 24. května (večer, v závislosti na domluvě jednotlivých osádek vozidel).
  • 25. května – vrácení zapůjčených věcí.

Kontakt
V případě dotazů, připomínek, návrhů se ozvěte mně na vojtech.oplestil@gmail.com. Vojta Opleštil, CEMS Alumnus 2007
Externí zdroje / další informace

No comments:

Post a Comment